جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: مصرف کلومیپرامین

پیشفرض مصرف کلومیپرامین

مهم:با سلام خانومی 49 ساله هستم و مدت 3 ماه است که دچار استرس هستم اما با داروهایی که می خورم حالم خوب است مشکل فعلی من این است که دکتر قبلی من به من داروی کلومیپرامین25 (clomipramine25mg) داد ومن شب یک عدد قرص مصرف کردم و از آن موقع نمی توانم درست صحبت کنم و انگار دچار لکنت شده ام لطفا مرا راهنمایی کنید چه کار کنم در ضمن دیگر از این دارو استفاده نمی کنم با تشکر

موقعیت
    تهران

پیشفرض

یکی از عوارضی که برای مصرف کنندگان این دارو ایجاد می شود اختلالات حرکتی است و نه مستقیما اختلال تکلم...از نظر اینکه چه باید بکنید باید عرض کنم که باید دارو را قطع کنید ( که همین کار را کرده اید ) و با پزشکتان تماس بگیرید تا ایشان راه کار مناسب را پیشنهاد کنند. در خیلی از این موارد با قطع دارو و با گذشت زمان مشکل برطرف می شود... با اینحال روشهای درمانی دیگری نیز وجود دارد که بنا به وضع شخصی بیمار از طرف پزشک متخصص روانپزشک پیشنهاد می شود

عوارض‌ جانبي‌: خشكي‌ دهان‌،خواب‌آلودگي‌، تاري‌ ديد، يبوست‌، تهوع‌،اشكال‌ در ادرار كردن‌، عوارض‌ قلبي‌ ـعروقي‌، واكنش‌هاي‌ ازدياد حساسيت‌،اختلالات‌ رفتاري‌، اختلالات‌ حركتي‌، تداخل‌در فعاليت‌ جنسي‌، تغييرات‌ قند خون‌،افزايش‌ اشتها و وزن‌ عوارض‌ اندوكرين‌مثل‌ ژنيكوماستي‌، اختلالات‌ خوني‌ وهيپوناترمي‌ از عوارض‌ جانبي‌ داروهستند

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت