جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: کلومیفن - عوارض

پیشفرض کلومیفن - عوارض

با سلام و تشكر از وب سايت ارزشمند شما
    من 5/3 سال است كه ازدواج كرده ام و حدود 1 سال است كه جلوگيري ندارم. پريودهاي من حدود 7 ماه است كه مرتب شده و هر 30 روز پريود مي شدم و 3 دوره از كلومفين استفاده كردم و متاسفانه حاملگي رخ نداده ولي در آخرين دوره مصرف قرصها پريود من به مدت 15 روز عقب افتاد و بعد از آن هم تا دو روز شديد بود و بعد لكه بيني بود و در دو روز اول با درد بسيار زياد در ناحيه زير دلم همراه بود. با دكتر صحبت كرم گفتند در اين دوره دارو مصرف نكن و ماه آينده به دارويت داروي ديگري اضافه مي كنم. حالا در اين ماه 7 روز است كه پريودم عقب افتاده ولي درد در زير دلم دارم. سوال من اين است كه چرا پريود من كه مرتب بوده عقب مي افتد؟ و اينكه در ماه پيش دكتر به من گفت آزمايش حاملگي بده و من ندادم. آيا ممكن است با وجود پريودي به اين شكل حاملگ رخ داده باشد؟ اگر حامله باشم آيا درد زير شكم هم از علائم حاملگي است يا خير؟

موقعیت
    تهران

پیشفرض

درد شکم شما و اختلال قائدگی که پیش آمده مربوط به مصرف کلومیفن هست . بارداری باعث تاخیر پریود نمیشه بلکه باعث قطع پریود میشه... مگر ایمکه لکه بینی وجود داشته باشه که شامل شما نمیشه

بارداری بطور طبیعی باعث درد شکم نمیشه... مگر اینکه مشکل خاصی وجود داشته مثل بارداری های خارج رحم که البته شما شما نمیشه...

اگه اختلال قائدگی وجود داره بهتره اول اونو رفع کنید و بعد اقدام به مصرف کلومیفن کنید چون باعث تشدید این قبیل مشکلات میشه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت