جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: عمل جراحی - اسکولیوز

پیشفرض عمل جراحی - اسکولیوز

با سلام و خسته نباشید.
    می خواستم سوالاتی در زمینه اسکولیوز بپرسم . سرچ هم کردم ولی جوابی که می خواستم رو پیدا نکردم.
    سوال من اینه :

آیا دختری که رشدش کامل و تمام شده(24 سال ) و اسکولیوز با درجه انحراف 40 دارد را عمل جراحی می کنند ؟ در شرایطی که با ورزش کردن درجه انحراف خود را ثابت نگه داشته باشد یا کمتر کند باز هم عمل لازم است ؟

با درجه انحراف 40 اگر عمل بر روی شخص انجام شود بعد از عمل چه میزان (سانتی متر) به قد او اضافه می شود ... ( به دلیل صاف شدن ستون مهره ها )؟

ممنون از شما.
    منتظر پاسخ شما هستم.:!:

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

درمان اسکولیوز بی دلیل بسته به بلوغ بیمار و پیشرونده و یا غیر میشرونده بودن مشکل دارد. درمان موارد غیر میشرونده ضروری نیست. احتمال پیشرفت بع عوامل متعددی از جمله جنس , سن محل انحناء و شدت انحناء وابسته است. خطر پیشرفت
    در دختران بیشتر 5:1 . هر چه کودک کم سن تر باشد خطر پیشرفت بیشتر است. درمان اسکولیوز نوجوانی بی دلیل پیشرونده شامل تحت نظر گرفتن ارتوز یا جراحی است و ورزش به تنهائی کافی نیست اساسا انحناء کمتر از 25 درجه تحت نظر گرفته می شود, انحناء پیشرونده بین 25 تا 45 درجه در بیمار با سیستم اسکلتی نارس به وسیله ارتوز درمان می گردد. انحناء بیش از 45 درجه معمولا به جراحی نیاز دارد.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض جراحي اسكوليوز

سلام خسته نباشيد سوالم درمورد جراحي اسكوليوز است بعداز حادترين جراحي انحراف ستون فقرات چه مدت زمان طول ميكشد تا به بهبود كامل برسم باتشكر.

موقعیت
    تهران

پیشفرض Re: جراحي اسكوليوز

نقل قول ارسالی توسط آرمان67
    سلام خسته نباشيد سوالم درمورد جراحي اسكوليوز است بعداز حادترين جراحي انحراف ستون فقرات چه مدت زمان طول ميكشد تا به بهبود كامل برسم باتشكر.
    با سلام

5-4 روز در بیمارستان خواهید بود... و اگر مشکل بخصوصی نباشه..بین 4-2 هفته در منزل خواهید بود برای اینکه انرژی کافی بدست بیاورید..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت