جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بیرون آمدن مایع از یکی از سینه ها

پیشفرض بیرون آمدن مایع از یکی از سینه ها

سلام لطفا دکتران و متخصصین محترم به سوال من پاسخ دهند:

چند وقت است که گاه متوجه می شوم که از نوک سینه سمت راست من مایعی بیرون آمده است و کمی لباسم را تر کرده است. البته میزان آن بسیار کم است و وقتی سینه ام را فشار می دهم از آن چیزی بیرون نمی آید. من هنوز ازدواج نکرده ام و باکره هستم .اما با نامزدم سکس داشته ام. بعد از هر بار سکس گرچه هرگز به صورت کامل و دخول نیست، و تنها سکس دهانی و حداکثر تماس آلت ها با یکدیگر است، به شدت دچار این توهم می شوم که نکند به طریقی مایع منی او وارد بدن من شده باشد و من حامله شده باشم و ازین امر تا قبل از ازدواج به شدت وحشت دارم. می خواستم بپرسم ممکن است خارج شدن مایع از سینه از علائم بارداری باشد؟ یا این امر امکان ندارد و اگر از علائم بارداری نیست، آیا طبیعی است؟چه علت هایی ممکن است داشته باشد و آیا لازم است که به پزشک مراجعه کنم؟( با توجه به اینکه من خودم بارها دچار نامنظمی پریود و مشکلات هورمونی شده ام آیا ممکن است ربطی به آن داشته باشد؟)

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

شما دچارخروج ترشحات شیر مانندی هستید.. که چون در زمان غیر عادی خارج میشن.. از اصطلاح گالاکتوره ( Galactorrhea)استفاده میکنن. این مسئله می تونه علت واضحی داشته باشه.. می تونه بی علت باشه.. اما علت دارها شامل
    داروئی- پرولاکتین و غده هیپوفیز- غدد دیگر مغزی( خوش خیم)- مشکلات غده تیروئید- نارسائی کلیه-تحریک جنسی سینه ها-
    بیماریهای که ناحیه سینه را درگیر می کنند مثل زونا..-

Diagnosis and Management of Galactorrhea
    http://www.aafp.org/afp/20040801/543.html

گالاکتوره از علائم بارداری نیست.نامنظم شدن پریود بی ارتباط با گالاکتوره نیست. پیشنهاد من به شما اینه که به متخصص داخلی مراجعه کنید تا اگر صلاح بدونن در باره علت گالاکتوره شما تحقیق کنند.. محتملترین حالت پرکاری غده هیپوفیز و ترشح بیش از اندازه پرولاکتین شماست.. که مشکل شایعی در خانمها است...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت