جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: بیرون آمدن مایع بی رنگ در هنگام تحریک جنسی

پیشفرض بیرون آمدن مایع بی رنگ در هنگام تحریک جنسی

با سلام. من یک مدتیه که با یه مقدار تحریک، حالا با دیدن تصاویر اروتیک یا هر شکل دیگه ای از تحریک سریع یک مایع بی رنگی از آلتم بیرون میاد. سابقا یه همچین چیزی اصلا نبود و با هر سطح تحریکی این مایع بی رنگ بیرون نمی اومد. لازمه که بگم این مایع اصلا شبیه منی نیست. کاملا بی رنگ،کمی غلیظ و بلاخص بار اولی که این اتفاق اوفتاد با ذراتی مانند گچ بود که از آلتم خارچ شد.
    این رو هم باید اضافه کنم که مواقعی که این حالت پیش میاد برای دفع ادرار هم ایجاد مشکل می کنه و نمی تونم ادرارمو کامل خالی کنم. و همینطور دیگه نمی تونم جلوی ادرارمو (که به صورت قطره قطره خارج میشه) بگیرم.
    سوال من اینه که اولا این مایع چی هست؟
    دوم اینکه آیا این مسئله به معنای بروز یک بیماریه؟
    سوم اینکه چه جوری میشه درمانش کرد؟
    با تشکر از زحمات شما

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

بیماری ای در کار نیست. این مایع از غددی ترشح میشه که به نوعی برای نگهداری اسپرم ها لازم هستند. به این مایع pre cum یا پیش آب می گن...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سوال از
    emiliano

از پاسخ شما ممنونم. اما آقای دکتر نگفتید چرا این وضعیت پیش اومده.چون قبلا این طوری نبود و الان با یه مقدار تحریک مختصر این اتفاق می افته.بلاخص تو سوالم گفته بودم که این وضعیت برای من ایجاد مشکل می کنه و می خوام بدونم که چه جوری میتونم جلوشو بگیرم.خواهش میکنم اگه براتون امکان داره کامل جوابمو بدید.

جواب:
    از چندین ماه قبل اسپرم های زیادی در دستگاه تناسلی شما تولید شده . وظیفه نگهداری از این اسپرم ها بعهده مایعات نگهدارنده مختلفی هست که از غدد مختلفی که در قسمت های مختلف وجود دارند.. ترشح می شوند.وقتی مردی تحریک جنسی میشه هورمون های مردانه در خونش بالا میرن و باعث میشن که سیکل مراحل جنسی آغاز بشه. میل جنسی که قبلا وجود داشته و باعث
    سیکل آغاز بشه. گاهی نعوظ دیده میشه و گاهی خروج مایع ها ی نگهدارنده و گاهی هم بطور ناخود آگاه انزال بدون نعوظ....

اما طبیعت بدن مردا فرق میکنه.. بطوری که بعضی ها با کوچکترین محرک.. تحریک میشن و اون پروسه شروع میشه... در بعضی هم حتی با مهیج ترین محرک ها هم هیچ احساسی در اونها ایجاد نمیشه و به اصطلاح سرد هستند. این چیزا عمدتا ذاتی و ژنتیکی هست. اگه مردی احساس میکنه که در زمان غیر دلخواهش دچار تحریک جنسی شده... مثلا در حالی که توی اتوبوس ایستاده و فشار زیاد جمعیت وجود داره.. احساس کنه که آلتش حالت نعوظ پیدا کرده... ممکنه مشکلاتی براش پیش بیاد.. و اصلا احساس خوبی از این وضعیت نداشته باشه.. یا مثلا سربازی که در حال خبر دار ایستاده و بطور ناخود آگاه آلتش بزرگ میشه و حالت بدی پیدا میکنه بطوری که باعث جلب توجه دیگران میشه... این هم خوب نیست. حالت دیگه که مورد سوال شما هست..
    اینکه چرا مایع منی ( و یا مایع قبل منی..) در زمانی که شما نمیخواهید خارج شده.. باید بگم..یک مقدارش بر میگرده به میل بالای جنسی شما.. یک دلیلش شاید عدم معاشرت با جنس مخالف باشه... بطوری که کوچکترین ارتباط ( حتی در حد یک معاشرت ساده) باعث تحریک افراد میشه.. و یک دلیل مهمه دیگه عدم تخلیه مایع منی هست. مایع منی باید هر چند وقت یکبار خارج بشه... حالا می خواد بطور احتلام شبانه باشه.. یا بطور انزال بطور عمدی و یا با شریک جنسی... اگه هیچ کدام اینها رخ نده... طبیعی هست که کوچکترین محرک باعث بکار افتادن سیکل جنسی میشه.ممکنه داروئی وجود داشته باشه که سیکل جنسی شما که شامل میل جنسی و نعوظ و انزال هست رو سرکوب کنه... اما مشکلات دیگری هم پیش میاد که اصلا به صلاح شما نیست.. برای اینکه درست نیست برای یک حالت طبیعی درمانی پیشنهاد کنیم...

بطور خلاصه: سعی کنید حواستون را از مسائل جنسی دور کنید.. اما اگه فکر میکنید حالت عادی دارید.. اما باز هم دچار اون حالت میشید.. بهتره هر چند وقت یک بار مایع منی را خارج کنید..

کاربر گرامی
    خواهشی که ازتون دارم اینکه برای هر سوال تاپیک جداگانه ایجاد نکنید.. شما می توانید در ادامه همان سوال اول که با اولین تاپیک ایجاد کرده اید.. سوال های بعدی خودتون رو در همان تاپیک مطرح کنید.. تاپیک شما خود بخود در راس تاپیک های همان بخش روئیت میشود
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت