جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: مصرف کلومیفن

پیشفرض مصرف کلومیفن

با سلام و خسته نباشید
    من یک سوال داشتم .دکتر برای من قرص کلومیفن تجویز کرده از روز پنجم قاعدگی و همچنین آمپول HCG من در اینکه روز اول پریودم کی بوده شک دارم می خواستم بدونم اگر قرصها را یک روز دیرتر خورده باشم دیگر اثر نمی کنه ؟ و به نظرتون آمپولها را چکار کنم یک روز زودتر بزنم یا اینکه همون تاریخ مصرف قرص را برای اونها هم در نظر بگیرم (یعنی از روزی که قرصها را خوردم 9 روز بعد از HCG استفاده کنم.) به نظر شما اگر اشتباهی پیش اومده باشه داروها موثر خواهد بود.
    من در هر دوره از همون روز اول خونریزی داشتم اما این بار یکی دوروزی ترشحات قهوه ای رنگ داشتم و بعد خونریزی و به احتمال قبل روز اول خونریزی را روز اول پریودی حساب کردم.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه تاریخ شروع پریودتونو فراموش کرده اید به نظر من بهتره این دوره رو نه از کلومیفن استفاده کنید و نه از اون آمپول. از ماه بعد شروع کنید .اون آمپول حتما باید روز 14 ام تزریق بشه
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

دکتر نادر از جواب شما سپاسگزارم
    اما زمانی که من این موضوع را نوشتم شروع به مصرف کلومیفن کرده بودم و در مورد HCG شبه دارم.به پزشکم مراجعه کردم و مشکلم را گفتم اما دکتر اظهار کرد که روز اول پریودم را روز شروع خونریزی قرار دهم و به ترشحات قهوه ای رنگ کاری نداشته باشم. در مراجعه قبلی دکتر به من گفته بود که HCG را روزهای 13 و 14 استفاده کنم اما این بار گفت HCG را روز 13 بزنم و هر دو را با هم. حالا چند سوال دارم:
    1- به نظر شما مصرف HCG در روز 13 قابل قبول است؟
    2- اگر مصرف آمپول یکروز جلوتر باشد آیا باز هم تاثیری دارد؟
    3- چند ساعت بعد از تزریق باید نزدیکی صورت گیرد؟
    4- اگر اینبار اشتباهی پیش آمده باشد آیا ممکن است تاثیر منفی برای درمان در دوره های بعد به همین روش یا روشهای دیگر داشته باشد؟

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

از اینکه مشکلتونو با ما مطرح میکنیم.. باعث افتخار ما هست و خیلی خوشحال هستیم.. اما همان طور که قبلا گفتیم..
    بهترین فرد برای قضاوت در مورد مشکل اختصاصی کاربران پزشک مربوطه است. امکانات اینترنتی برای طبابت کردن
    نیست و صحیح هم نیست. لذا بهتره به پزشکتون اعتماد کنید

در باره زمان تزریق آمپول مربوطه من نظری ندارم.. و حتما نظر ایشون صحیح هست.چون تجربه بیشتر از ما دارند. اما اگه صحبت در باره زمان نزدیکی میکنید..حتما می دونید که زمان نزدیکی لزوما نباید در روز 14 باشه.. بلکه ترجیحا بهتره که از چند روز قبل بارداری تا چند روز بعد از اون .. حد اقل هر 2 روز یمبار انجام بشه.. اگه طوری تنظیم کنید که حول و حوش روز 13 یا 14 باشه بهتره چون اسپرم 48 ساعت و تخمک 24 ساعت در محیط دستگاه تناسلی زن زنده است.بهتره در اینمورد هم با پزشکتون مشورت کنید

اگر حتی شما در بهترین شرایط هم باشید.. و تمام نکات توصیه شده راهم رعایت کنید.. در هر دوره تحریک کردن تخمدان های تنبل احتمال موفقیت 100% نیست. بهتره شما تمام تلاشتون رو انجام بدید. با پزشکتون در تماس باشید. در ضمن عدم موفقیت احتمالی یک دوره ارتباطی به موفقیت یا عدم موفقیت دوره های بعدی ندارد.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت