جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: لخته شدن خون پریودی

پیشفرض لخته شدن خون پریودی

با سلام و خسته نبا شيد خدمت آقاي دكتر:
    من18سن دارم و استمنا زياد مي كنم .
    من متوجه شدم كه خون پريودي من بعد از لخته شدن روي پنبه نوار بهداشتي دانه هاي ژلاتيني مانند كه شفاف به رنگ صورتي هست را به جا مي گذارد كه لابه لاي پنبه ها پنهان شدن.
    اين دانه ها چيست و آيا به دليل استمنا هاي من هست؟
    آيا من كيست دارم؟
    روز دوم پريودي يك لخته غليظ مثل باف داخلي بدن از رحم من خارج ميشود اين بافت مثل بافت پوستي است .آيا جداره ي تخريب شده داخل رحم است؟

موقعیت
    اصفهان

پیشفرض

سلام ... من هم 3 ساله خود ارضايي مي كنم و البته علتش رو مي دونم اما گاهي به عمد و بدون اينكه دليلي داشته باشه استمنا مي كنم و نمي دونم اصلا اين رو ميشه اسمش رو خودارضايي گذاشت يا نه . با اين وجود هنگام پرويد مشكل خاصي ندارم تنها اينكه فاصله ي بين هر دوره كمي عقب مي اوفته و اين من رو نگران كرده كه ممكنه كيست داشته باشم ... راستي چطور ميشه خودارضايي رو كاهش داد ؟ ممنون ميشم اگه پاسخ بدين . موفق باشين .

موقعیت
    تهران

پیشفرض

اين دانه ها چيست
    من يك مورد عين شما رو در درمانگاه ژنيكو ديدم و مشكلي وجود نداشت اين دانه ها؛دانه هاي جاذبي بودن كه كارخونه در تهيه نوار بهداشتي از اونا استفاده كرده بود. البته اگر اطمينان دارين اين دانه ها همراه خون از شما دفع ميشه به پزشك مراجعه كنيد ولي در هر حال به خود ارضايي مربوط نميشه.
    اما در مورد مشكل stmt0 بله كار شما خود ارضايي است .اگر پريودتون خيلي نامنظمه ميتونه اشكال تخمداني يا هورموني باشه .به پزشك مراجعه كنيد

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با تشکر از اظهار نظر گل سرخ..

مطلب دیگری رو هم من اضافه کنم که اون دانه های ژلاتینی که روی نوار بهداشتی دیده میشه.. عادی هست و نیازی به مراجعه به متخصص نداره.. در ضمن برای کاهش خود ارضائی هم مردا و هم خانمها توصیه های کلی شده که اگر ندیدید.. ازتون دعوت میکنم بخونید
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت