جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 20 مجموع

موضوع: زود ارضا شدن خانمها

پیشفرض زود ارضا شدن خانمها

سلام
    هميشه تو تمام تاپيك ها بحث از انزال زودرس مردان و ... بود اين بار من ميخوام بر عكسشو بگم!
    وقتي سكس با شوهرم رو شروع مي كنم خيلي زودتر از اونكه تصور كنيد ارضا ميشم حتي گاهي در همون ابتداي ماساژ و نوازش ها(اين رو هم بگم كه همسرم خيلي خوب ميدونه چطور شروع كنه . معاشقه كنه) اما متاسفانه قبل از اينكه بخواد بره سر اصل مطلب كه به مرحله ارضاي خودش برسه من كنار ميكشم. بدتر از همه اينكه بعد ارضا شدن يه احساس خيلي بد به من دست ميده كه اصلا دلم نميخواد همسرم بهم دست بزنه چه برسه اينكه من به سمتش برم و براي ارضاي اون تلاشي بكنم.
    هم خودم از اين وضعيت ناراحتم و هم بشدت نگران و ناراحت همسرم هستم.هرچند تاحالا اعتراضي نكرده و هميشه ميگه رضايت تو براي من كافيه ولي من متوجه زجري كه ميكشه هستم اما اين ارضاي سريع و حس تنفر از همه چيز كه بعدش بهم دست ميده اصلا دست خودم نيست. مقالاتتون رو خوندم ولي مشكلم رو حل نكردن.
    لطفا كمكم كنيد.

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط sonya
    سلام
    هميشه تو تمام تاپيك ها بحث از انزال زودرس مردان و ... بود اين بار من ميخوام بر عكسشو بگم!
    وقتي سكس با شوهرم رو شروع مي كنم خيلي زودتر از اونكه تصور كنيد ارضا ميشم حتي گاهي در همون ابتداي ماساژ و نوازش ها(اين رو هم بگم كه همسرم خيلي خوب ميدونه چطور شروع كنه . معاشقه كنه) اما متاسفانه قبل از اينكه بخواد بره سر اصل مطلب كه به مرحله ارضاي خودش برسه من كنار ميكشم. بدتر از همه اينكه بعد ارضا شدن يه احساس خيلي بد به من دست ميده كه اصلا دلم نميخواد همسرم بهم دست بزنه چه برسه اينكه من به سمتش برم و براي ارضاي اون تلاشي بكنم.
    هم خودم از اين وضعيت ناراحتم و هم بشدت نگران و ناراحت همسرم هستم.هرچند تاحالا اعتراضي نكرده و هميشه ميگه رضايت تو براي من كافيه ولي من متوجه زجري كه ميكشه هستم اما اين ارضاي سريع و حس تنفر از همه چيز كه بعدش بهم دست ميده اصلا دست خودم نيست. مقالاتتون رو خوندم ولي مشكلم رو حل نكردن.
    لطفا كمكم كنيد.
    اين اصلا خوب نيست و بايد هر چه زودتر تغيير رويه بدي و الا دير يا زود شوهرتون ممكن از اين حالت شما خسته بشه و فكر ديگري را بكند . بنظر من شما بايد پس از ارگاسم خودت او را هم تحمل كني و به ارگاسم برسوني شايد اوايل سخت باشه ولي كم كم عادت ميكني آخه اونم از بدن شما سهم و حقي داره كه بايد بهش بدي اونم با رغبت و ررضايت موفق باشييد

سحر123 Guest

پیشفرض

سونيا جان عزيزم ... منم تقريبا همين حالتي كه شما داري رو دارم ..اوايل ( دو ماهه كه عقد كردم ) اين احساس خيلي شدت داشت به طوري كه مقاومت ميكردم ولي بعدها كه متوجه زجرش شدم به خودم قبولوندم كه بايد تحمل كنم و به مراتب بهتر و بهتر شدم به طوري كه الان از ارضا كردن همسرم لذت ميبرم .

منم با بهار سبز موافقم... بايد تحمل كني هر چند هم سخت باشه ... كم كم بهتر ميشي ! :wink:

در مورد زود ارضا شدن راستش نميدونم بايد دكتراي محترم سايت بيان و نظرشون رو بدن .. ولي فكر ميكنم اگه تمركزت رو كمتر كني هنگام نوازش ... مثلا فكرت رو به يه جاي ديگه مشغول كني ارضا شدن رو يه كم به تاخير بندازه...حالا باز ببينيم اقايون دكتر نظرشون چيه !

پیشفرض

از دوستاي عزيزم كه تجربياتشونو در اختيارم گذاشتن خيلي ممنونم. فكر ميكردم فقط خودم اين مشكل رو دارم و غير طبيعي هستم :oops:
    ولي من نميخوام تحمل كنم مي خوام با لذت شوهرمو ارضا كنم دنبال يه راه حل درست مي گردم.
    اصلا فكر مي كنم اگه من قرار باشه تحمل كنم اما با رغبت اين كارو نكنم خوب مسلما اونم لذت نميبره.
    لطفا كمكم كنيد.

پیشفرض

با سلام
    پيشنهاد ميكنم شما شروع كننده باشيد و بجاي اينكه به فكر به ارگاسم رسيدن خودتون باشيد سعي كنيد شوهرتون را به اركاسم برسانيد چون شما زود به ارگاسم ميرسيد ضمنا؛ آقايان خيلي علاقه دارند كه همسرشان با نقاط حساس بدنشان بازي كنند سعي كنيد از سكس دهاني استفاده كنيد مطمپن باشيد رضايت همسرتان را كسب خواهيد كرد . ولي در نهايت بيتوجهي نكنيد كه خودتان ضرر خواهيد كرد.
    خداحافظ

پیشفرض

زود ارضا شدن يك مشكله و تمايل نداشتن به ادامهء رابطه مشكل ديگه ست. در واقع به نظر من اگه شما به ادامهء رابطهء جنسي بعد از ارضاء شدن تمايل داشتيد زياد مشكلي نبود؛ چون شما مي تونستين چند بار ارضا بشين.
    اما بايد ديد كه چرا شما ديگه مايل نيستيد كه بعد از ارضاء شدن به رابطهء جنسي ادامه بدين؛ آيا دليلش ذهني و روانيه يا چيز ديگه؟
    اگه ذهنيه چه فكري به شما دستور مي ده يا شما رو از ادامهء رابطهء جنسي نهي مي كنه؟
    من فکر می کنم که لذت جنسی برای بعضیها "تابو" شده و خیلی از افراد بیش از این که رابطهء جنسی در شروع کار براشون جذاب و ارضاء کننده باشه، از شکستن این "تابو" بیشتر لذت می برند. بنابر این وقتی این تابو شکسته شد، به هدفشون رسیده ند. مثل خوردن گندم که زیاد لذتی نداره ولی اگه به آدم بگن نمی تونی بخوری یا فقط در شرایط خاصی می تونی بخوری، آدم حریص می شه که گندم بخوره؛ هرچند که گندم مزۀ جالبی هم نداشته باشه!

بنا بر این فکر می کنم اگر به رابطهء جنسی به شکل دیگری نگاه بشه ( به عنوان نیاز و چیزی که آدم به هر حال دوست داره) در اون صورت این مشکل از این نظر برطرف می شه. باز هم یاد آوری می کنم که بدنهای قوی، بهتر این نیاز رو حس می کنند

من از دكتر محترم اين پرسش رو دارم كه آيا ممكنه مشكل خانم sonya جنبهء جسمي داشته باشه و نه رواني؟
    دليل پرسش من اينه كه مثلاْ خود من وقتي گرسنه هستم اصلاْ دوست ندارم هيچ صحنهء خشني مخصوصاْ از برنامه هاي راز بقا ببينم. چون حالم به هم مي خوره. اما وقتي گرسنه نيستم زياد هم حساس نيستم.
    مي خوام بدونم آيا ضعف بدني هم سبب بروز اين مشكل مي شه؟(حتماْ متوجه هستين كه منظورم تمام بدنه و نه فقط اندام جنسي)
    با تشكر

پیشفرض

دليل اينكه خانوما اينطوري ميشن چيست؟؟؟؟ :?: :?: :?: :?:

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مسلما برای زنان هم ارگاسم می تونه به طور غیر منتظره ای زود ایجاد بشه و هم ممکنه زمان زیادی لازم باشه تا به حالت اوج تحریک جنسی برسن هر دوی این حالات ناراحت کننده است و برای هر دو شریک جنسی ایجاد اختلال میکنه. به نظر میرسه
    مشکل از زمانی که برای مقدمه چینی اختصاص داده شده و اگه با روش مناسبی انجام بشه نه تنها در زمان دلخواه ارگاسم مطلوب خودشون را خواهند داشت... بلکه اون مسائل دلزدگی و عدم تمایل به ادامه کار هم برطرف میشه...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

سونيا خانم
    من و همسرم نيز در آغاز زندگي همين مشكل رو داشتيم ولي سعي كرديم هنر عشقبازي و مهرت هاي سكسي خودمون بيشتر كنيم بعنوان خواندن كتاب هايي كه در اون رفع مشكلات جنسي را تشريح كرده بود ديدن فيلم هاي عاشقانه توام با صحنه هاي سكس زن و مرد كم كم هنر عشق ورزي رو به ما ياد داد عزيزم از يك چيز در سكس غافل نشو اونم اينكه بدوني همسرت در زمان سكس از چه چيزي خوش مياد تا با انجام اون كمك كني تا اونم مثل تو در يك زمان به انزال برسه البته نياز به تمرين داره من 3 مورد رو به شما توصيه مي كنم :
    1- تعدد نزديكي با همسر در زمانهاي مختلف
    2- سكس دهاني
    3- اشوه گري و طنازي قبل از سكس
    تعدد سكس به شما كمك مي كنند كه به حالات و روحيات همسرت پي ببري و بدوني در چه زمانهايي سكس بيش از زمان هاي ديگر براش لذت بخش است
    2- سكس دهاني براي اغلب مردها خوشايند و منجر به انزال سريع مي گرد
    3- عشوه گري و طلنازي مردها علاوه بر انواع سكس از راه ديدن نيز مي توانند خود را ارضاء نموده و يا به انزال كمك كنند شما مي توانيد از چند ساعت مانده به سكس با پوشيدن لباس ها تحريك كننده و انجام كارهاي موزن و گفتار عاشقانه همسر خود را براي يك سكس موفق آماده كنيد خصوصاٌ تحريك مناطق حساس بدن مرد مانند روي رانها و دوسمت كمر نير كمك زيادي به شما مي كنند
    اميدوارم كه توانسته باشم به شما كمك كنم
    با آرزوي داشتن سكسي سالم موفق

پیشفرض

سلام از همه دوستاي عزيزم ممنونم . راستش من ديدم مدتيه كسي به اين تاپيك جواب نميده نا اميد شدم و مدتي بود كه سر نميزدم.
    phantom, عزيز من فكر نميكنم اين موضوع جنبه جسمي داشته باشه و كاملا روانيه .چون من بعد از سكس اصلا از اينكه همسرم ديگه نوازشم كنه يا بهم دست بزنه بيزار ميشم فقط دلم مي خواد رهام كنه و حتي ازم هم توقع هيچ كاري نداشته باشه. خسته ميشم و كاملا بيحال . انگار كه ديگه هيچ تواني (حتي براي لذت بردن) در بدنم نيست (البته اين حالت بعد از 1-2 ساعت كاملا برطرف ميشه اما موضوع اينجاست كه در اون لحظه است كه همسرم از من انتظار جبران داره نه 1-2 ساعت بعد(كه معمولا هم تا اون موقع هردو خوابمون برده)
    سينا86, ي عزيز مورد هايي كه گفتيد رو من معمولا انجام ميدم غير از سكس دهاني . راستشو بخوايد در حالت عادي انجام اين كار برام سخته مگر در شرايطيكه خودم بشدت تحريك شده باشم (كه اونهم با توجه به مشكل) مدت زيادي طول نميكشه و آنا احساس بيزاري از محيط (حتي گاهي از خودم) بهم دست ميده.
    هميشه قبل از سكس نقشه هاي زيادي در سرم دارم كه لحظه هاي خوبي رو براي همسرم ايجد كنم اما همونطور كه قبلا گفتم خيلي سريع به محض اينكه همسرم معاشقه رو شروع ميكنه حس لذت شديدي بهم دست ميده كه كاملا بي حس و سست ميشم و مثل يه موجود بي اختيار و بي رمق تا اينكه اون حالت ارضا بهم دست ميده و ازش مي خوام كه تمومش كنه و اين معمولا مساويه با ارضا نشدن ايشون.
    :cry: :cry: :cry: :!: :?:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت