جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: فلوکستین

پیشفرض فلوکستین

آیا قرص فلوکستین برای کاهش میل جنسی پیشنهاد می شود؟ من دانشجو هستم و نمیخواهم خواب آور باشد آیا عوارضی هم دارد؟ اگر قرص هم خانواده ای است که میشود کاهش میل جنسی داد و خواب آور نباشد و مهم تر از همه مضر نباشد لطفا پیشنهاد کنید با تشکر

موقعیت
    تهران/ امیرآباد

پیشفرض

سلام

فلوکستین و داروهای مشابه آن دارای اثرات کاهش میل جنسی می باشند اما شما نیازی به استفاده از آنها برای کاهش میل جنسی تان ندارید.
    داروهای آنتی آندروژن مثل سیپروترون استات یا فیناستراید در اینگونه موارد اولین انتخاب است.

قرص سیپروتون استات 50 میلی گرمی می باشد و برای شروع یک قرص در روز و سپس در صورت نیاز افزایش مصرف به دو قرص در روز.

فیناستراید نیز دارای قرص های 1 و 5 میلی گرمی می باشد که برای این منظور از قرص 1 میلیگرمی آن به صورت یکبار در روز استفاده می شود.
    آخرین ویرایش توسط دکتر معدنی در تاریخ 15-Sep-2009 انجام شده است

پیشفرض

آقای دکتر با عرض پوزش که مجدد مزاحم شده ام به قول معروف دو دل هستم برای مصرف قرص امکان دارد در مورد عوارض و مصرف بلند مدت نیز توضیحی دهید؟ برای مصرف با توجه به سن 20 ساله من و اینکه در حال تحصیل می باشم کدام یک در الویت است؟ خواب اور هستند؟ در صورت امکان توضیحی بفرمائید

موقعیت
    تهران/ امیرآباد

پیشفرض

سلام

همانطور که گفته شد خط اول درمان آنتی آندروژن ها مثل سیپروترون و فیناستراید هستند.

عوارض سیپروترون: بزرگ شدن پستان ها ، هپاتیت، زردی، کاهش حجم منی ، تغییر در الگوی موی بدن ، واکنش های پوستی ، تغییرات وزن، کم خونی، خواب آوری و ...

عوارض فیناستراید: کاهش میل جنسی ، کاهش انزال ، واکنش های حساسیت پوستی ف بزرگ شدن پستان

توجه داشته باشید: اولا عوارض گفته شده ، جهت آگاهی است و احتمال وقوع 100 درصدی ندارد.
    ثانیا آنچه قبلا گفته شد فقط از جهت پاسخ گویی به سوال شما بود نه برای ترغیب شما به مصرف دارو

مصرف دارو باید به صورت منطقی، در صورت نیاز و با مشاوره پزشکی همراه باشد.

موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت