PDA

مشاهده نسخه کامل : آنچه خانمتان درهمخوابی انتظارداردyasamin78
07-May-2005, 11:35
آنچه خانمتان درهمخوابی انتظاردارد

از سری مقالات askmen
ترجمه و تنظیم از مجید mcico2003@yahoo.com

مردان زیادی همواره این سوال را مطرح میکنند که چه کاری باید انجام دهند تا دفعات رابطه جنسی با همسرشان را افزایش دهند . آنچه که آنها درک نمی کنند این است که با ایجاد چند تغییر کوچک ،ممکن است قادر باشند نه تنها دفعات بلکه کیفیت اعمال جنسیشان را نیز افزایش دهند.

آنها خود به ما میگویند چه کار کنیم ! از بسیاری از خانمها سؤال شد که مایلند چه تغییراتی در همسرشان و اعمال جنسی او روی دهد تا به آنها در آمیزش کمک کند .

در اینجا آنچه که این زنان عنوان کردند را بدون هیچگونه دسته بندی خاص بیان می کنیم:

معاشقه ناکافی

یک لحظه صبر کنید، این آن چیزی نیست که شما فکر میکنید … بسیار خوب، تا حدودی هست . تنها بدانید هر زنی در دنیا آرزو می کند ای کاش مردش زمانی را برای تحریک او تا آخرین سطح ممکن صرف کند . اما این فقط شامل بوسیدن دهان و گونه هایش نمی شود. زنان مایلند برای انها وقت بیشتری صرف کنید عموما اکثر مردان رابطه جنسی را فقط دخول میدانند این در صورتیست که زنان بیشتر تمایل به معاشقه ، نوازش و سایر اعمال را دارند چون زنان دیرتر از مردان تحریک میشوند و اکثر مواقع تا مرحله تحریک زنان اغاز میشود مرد ارضاء شده و پس از ارضاء شدن کم محلی کرده و انگار نه انگار .

از این بیشتر، آیا سعی کرده اید حتی یکبار تا حالا وقتی برای قدردانی از همسرتان بگذارید . این لزوما به این معنی نیست که مثلا برایش طلا و جواهر بخرید، بلکه تنها به او بگوئیید که چقدر زیباست یا شیوه راه رفتن وی برای شما تحریک کننده است.

بعلاوه، اگر شما همیشه با وی مثل یک خانم رفتار می کنید، بدین ترتیب او را وادار خواهید کرد هر چیزی باشد جز انسانی با خواهشهای جنسی در اتاق خواب . در بیرون اتاق خواب یک جنتلمن باشید، بی هیچ بهانه ای او را با تمام احساس ببوسید و وادارش کنید که به همان مهمی که شما فکر می کنید هست ، احساس کند ، بی آنکه خواسته باشید ،او با شما مانند یک سلطان رفتار خواهد کرد.نظافت ناکافی

شاید فکر می کنید آلت شما همانند آلت خانمتان نیاز به تمیز کردن ندارد.چون مثلا گوشتی نیست و مرتب مایعات خاص ترشح نمی کند. اما کلیه مردان باید اطمینان حاصل کنند که نواحی تناسلیشان قبل از هر گونه معاشقه(ترجیحا درست قبل از آن) کاملا نرم , تمیز و پاک باشد.

علاوه بر آلت تناسلیتان باید مطمئن باشید دستها و ناخنهایتان تمیزند ( برای جلوگیری از انتقال عفونت به نواحی نرم وی در معاشقه)
و اینکه بسیار خوشبو باشید.پاکیزگی وقتی در موضوعات سکسی مطرح می گردد بسیار حائز اهمیت است.پس به خود تکانی بدهید
و از شر کثافات راحت شوید.

هیچ صدائی در نمی آورد
فرض کنید شما با چرخش زبانتان و با استفاده از انگشتانتان در حال تحریک مهبل همسرتان هستید و کم و بیش ماراتنی از سکس زبان انجام می دهید و حالا اگر چه شما می توانید رسیدن او به لذت را احساس کنید او هیچ صدائی در نمی آورد.حتی یک آه خوشایند, چه احساسی دارید ؟ پس چرا اغلب شما مردان صدایتان را خفه می کنید و فریاد نمی زنید آنچه که او با آلت شما می کند. زنان مثل شما دوست دارند بدانند آنچه انجام می دهند باعث لذت شما می شود یا نه.پس گفتن این چیز ها همیشه می تواند خوشایند باشد.اوه آره مممم خودشه خوبه حرف نداری وای خدای من
و یا اگر فکر می کنید در حین سکس نمی توانید پر حرفی کنید در عوض می توانید آه و ناله کنید. او به پاسخ شما نیاز دارد به نیاز او پاسخ بده مرد حسابی!

خیلی سریع عمل می کند
اما برای بسیاری از زوجها سکس بیشتر از 3 دقیقه طول نمی کشد.چون اغلب آقایان اصلا توقف نمی کنند.پس باید چکار کنید خوب می توانید همیشه زمان زیادی را صرف معاشقه کرده و سعی کنید او را از طریق سکس زبانی و یا تحریک با انگشت به ارگاسم برسانید قبل از اینکه شروع به نزدیکی با وی کنید.

یا می توانید با استمناء آلت خود را طوری تربیت کنید تا زمان بیشتری دوام بیاورد.به این ترتیب که هر وقت مبادرت به استمناء می کنید و احساس می کنید در حال رسیدن به ارگاسم هستید از لمس کردن آلت خود دست بردارید تا احساس شما شروع به فروکش کند , بعد دوباره شروع کنید.این کار را چند بار انجام دهید و سپس اجازه تخلیه دهید.سر انجام شما قادر خواهید شد تا زمانی که با همسرتان به ارگاسم میرسید را تعیین کنید و خود را کنترل نمائید.

خیلی طول میکشد

میدانم , میدانم , چه می گویند ؟ اما حقیقت دارد. خیلی از زنان شکایت دارند که شوهرشان خیلی طول می دهند.خوب شما می پرسید چه زمانی زیاد محسوب می شود ؟ بیشتر یک ساعت ؟ و مگر چه اشکالی دارد که بعضی مردها خیلی طولش می دهند؟

مسلما بعضی از افراد به دلیل مشکلات فیزیکی و جسمانی قادر نیستند که در زمان مقتضی انزال داشته باشند , اما در اغلب موارد مردانی که در همخوابی واقعا طول می دهند به این دلیل است که زیاد و با خشونت جلق می زنند. در موردش فکر کنید.چگونه یک مهبل نرم و خیس می تواند همان احساسی را ایجاد کند که یک دست سخت و خشن و چگونه می تواند آلت شما را بفشارد؟ این
آن چیزی است که من فکر می کنم.

بنابراین آنچه شما آقایان باید انجام دهید که با ترک جلق زدن برای چند هفته حساسیت را به آلت هایتان برگردانید( میدانم که سخت است اما میدانم که می توانید )

بنابراین وقتی دوباره شروع به جلق زدن کردید با استفاده از نوک انگشتانتان به ملایمت اینکار را انجام دهید. از فشار دادن آن خودداری کنید.عمل به این توصیه ها باعث می شود در مدت زمان مناسبتری با همسرتان به انزال برسید.

تحریک دیوانه وار مهبل
خاراندن , گاز گرفتن , و مالیدن انگار که می خواهید آتش روش کنید همگی عوامل مخربی در نواحی مهبلی وی هستند. اول , وقتی به این نواحی میرسید خیلی آرام و با ملایمت بلیسید ,چون باید برای تحریکات قوی تر آماده شود. همینکه به میزان کافی روانکاوی صورت گرفت می توانید کمی خشن تر باشید اما یادتان باشد هرگز با خشونت و نامهربانانه عمل نکنید (مگر اینکه خودش دوست داشته باشد).این قسمتها بسیار حساس است پس با آنها مهربان باشید.

غرغر کردن را بس کنید
با اینکه مطمئنم شما آقایان صدها شکایت از زنان در امور جنسی دارید قصد من این است به شما کمک کنم بهترین مردی که می توانید باشید. و اگر گلایه ای در مورد برخی رفتار وی دارید , پس بگذارید او هم بداند. به هر حال ارتباط و گفتگو دوای هر دردی است.تا بعد , اوقات خوشی را در رختخواب برایتان آرزو می کنم.